لازم انگلستان دستگاه مازراتی ایران

لازم: انگلستان دستگاه مازراتی ایران وبگردی مازراتی در ایران خودرو لوکس خودرو لاکچری

گت بلاگز اخبار اجتماعی تدارکات جهت انتقال دانش‌آموزان به مدرسه دیگر ، هیچگونه تعرض و تجاوزی به دانش‌آموزان صورت نگرفته‌است

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح تازه از پرونده آزار دانش‌آموزان در مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که هیچگونه تع

تدارکات جهت انتقال دانش‌آموزان به مدرسه دیگر ، هیچگونه تعرض و تجاوزی به دانش‌آموزان صورت نگرفته‌است

هیچگونه تعرض و تجاوزی به دانش آموزان صورت نگرفته است/ تدارکات جهت انتقال دانش آموزان به مدرسه دیگر

عبارات مهم : آموزش

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح تازه از پرونده آزار دانش آموزان در مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که هیچگونه تعرض و تجاوزی به دانش آموزان صورت نگرفته هست.

ناصر کوهستانی (مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران) در گفت وگو با ایلنا با اشاره به آخرین شرح از پرونده آزار دانش آموزان در مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تا این مرحله بر مبنای تحقیقاتی که روی آن تعداد از دانش آموزان معترض انجام داده ایم، هیچگونه تعرض و تجاوزی صورت نگرفته هست. همانطور که اولیا گفته اند؛ واقعا این طور نبوده، ولی بهتر است مراجع قضایی به طور رسمی اعلام کنند تا فضا چند حرفی نشود.

وی ادامه داد: در حال حاضر پرونده به طور قانونی پیگیری می شود، ولی آن چه که مربوط به ما در آموزش و پرورش می شود این است که فضای آرامی را در مدرسه و وقت امتحانات با روانکاوی و مشاوره جهت خانواده ها و دانش آموزانی که احساس می کنیم در این بخش آسیب دیده اند به طور گسترده ای انجام دهیم.

تدارکات جهت انتقال دانش‌آموزان به مدرسه دیگر ، هیچگونه تعرض و تجاوزی به دانش‌آموزان صورت نگرفته‌است

کوهستانی افزود: از همان روز اول تیم نظارتی منطقه در مدرسه حضور داشت و امتحانات را یکی بعد از دیگری برگزار می کند. ضمن اینکه یک سرپرست را جایگزین مدیر مدرسه کرده ایم.ضمن اینکه ما بعد از امتحانات بلافاصله نتیجه های امتحان دانش آموزان را ارائه می دهیم.

وی تصریح کرد: جهت بسته شدن مدرسه باید منتظر حکمی بمانیم که شورای نظارت و نهادهای قانونی آموزش و پرورشی باید صادر کنند. هر حکمی صادر شود ما آن را انجام می دهیم و اگر حکم بر بسته شدن مدرسه باشد، دانش آموزان را به فضاهای آموزشی دیگری انتقال یافته می کنیم که تدارکش را دیده ایم.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح تازه از پرونده آزار دانش‌آموزان در مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که هیچگونه تع

او تاکید کرد: پرونده در شعبه مجتمع ارشاد با سرعت خوبی روندش را طی می کند و کارها قضایی در حال انجام هست. ما هم از طرف آموزش و پرورش در این مدرسه یک تیم روانکاو و روانشناس گذاشته ایم که روی خانواده ها و دانش آموزان کار می کنند. ما نباید در خصوص پرسشها تعرض و تجاوز پیش داوری کنیم.

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | انتقال | پرونده | آموزشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz