لازم انگلستان دستگاه مازراتی ایران

لازم: انگلستان دستگاه مازراتی ایران وبگردی مازراتی در ایران خودرو لوکس خودرو لاکچری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی درخواست عربستان جهت تحقیق در مورد اجرای توافق هسته‌ای از سوی ایران!

معاون نماینده دائم عربستان در شرکت ملل ضمن تاکید بر ضرورت تحقیق و بررسی در مورد اجرای توافق هسته‌ای از سوی کشور عزیزمان ایران مدعی شد که اگر کشور عزیزمان ایران

درخواست عربستان جهت تحقیق در مورد اجرای توافق هسته‌ای از سوی ایران!

درخواست عربستان جهت تحقیق در مورد اجرای توافق هسته ای از سوی ایران!

عبارات مهم : آژانس

معاون نماینده دائم عربستان در شرکت ملل ضمن تاکید بر ضرورت تحقیق و بررسی در مورد اجرای توافق هسته ای از سوی کشور عزیزمان ایران مدعی شد که اگر کشور عزیزمان ایران توافق هسته ای را نقض کرده است سریعا باید تحریم ها بازگردانده شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الیوم، خالد المنزلاوی، معاون نماینده دائم عربستان در شرکت ملل در یک صحبت در مجمع عمومی شرکت ملل ضمن تاکید بر پایبندی عربستان به منشور شرکت ملل و اصول قوانین بین المللی مدعی شد که عربستان بر اهمیت پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای و نقش آژانس بین المللی اتمی در این مساله و ضرورت تحقیق و بازرسی در مورد اجرای توافق هسته ای از سوی کشور عزیزمان ایران تاکید می کند.

درخواست عربستان جهت تحقیق در مورد اجرای توافق هسته‌ای از سوی ایران!

وی مدعی شد: اگر توافق هسته ای از سوی کشور عزیزمان ایران نقض شود، سریعا باید تحریم ها بازگردانده شود و کشور عزیزمان ایران باید تمام معاهدات صلح هسته ای را امضا کند.

المنزلاوی در ادامه ضمن ابراز نگرانی از استمرار شلیک موشک های بالستیک از سوی کشور عزیزمان ایران که به گفته وی قادر به حمل کلاهک هسته ای هستند، مدعی شد: عربستان از کشور عزیزمان ایران می خواهد که به مصوبه 2231 شورای امنیت در رابطه با موشک های بالستیک و اسلحه های دیگر پایبند باشد.

معاون نماینده دائم عربستان در شرکت ملل ضمن تاکید بر ضرورت تحقیق و بررسی در مورد اجرای توافق هسته‌ای از سوی کشور عزیزمان ایران مدعی شد که اگر کشور عزیزمان ایران

معاون نماینده عربستان در شرکت ملل گفت: عربستان بر حق مسلم تمام کشورها در به کارگیری مسالمت آمیز انرژی هسته ای براساس استانداردهای آژانس بین المللی انرژی اتمی و تحت نظارت این آژانس تاکید می کند.

به گزارش ایسنا، تمام طرف های توافق هسته ای پایبندی کشور عزیزمان ایران به این توافق را تایید کردند و آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز 7 بار پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای را قبول کرده است.

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | توافق | عربستان | قوانین بین المللی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz