لازم انگلستان دستگاه مازراتی ایران

لازم: انگلستان دستگاه مازراتی ایران وبگردی مازراتی در ایران خودرو لوکس خودرو لاکچری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حاضر نیستم به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم / بازیگر زن

زهره فکورصبور گفت: واقعیت امر اینکه پیشنهادات زیادی داشته‌ام ولی آدمی نیستم که بخواهم به هر نحوی و به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم. اگر کار خوب نباشد بهتر اس

حاضر نیستم به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم / بازیگر زن

بازیگر زن:حاضر نیستم به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم

عبارات مهم : تئاتر

زهره فکورصبور گفت: واقعیت امر اینکه پیشنهادات زیادی داشته ام ولی آدمی نیستم که بخواهم به هر نحوی و به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم. اگر کار خوب نباشد بهتر است به جای فعالیت بدون کار باشم.

به گزارش میزان، زهره فکور صبور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری همزمان با آخرهای سال 96 گفت: در حال حاضر مشغول کار نیستم و ترجیح می دهم کار نکنم. واقعیت امر کاری که من دوست داشته باشم پیشنهاد نشده و ترجیحم بر استراحت در این روزها بوده است.

او به همین جهت ادامه داد: واقعیت امر اینکه پیشنهادات زیادی داشته ام ولی آدمی نیستم که بخواهم به هر نحوی و به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم. اگر کار خوب نباشد بهتر است به جای فعالیت بدون کار باشم. من زیاد به کار کردن مداوم و همیشگی فکر نمی کنم ولی اگر کاری خوب پیشنهاد شود آن را خواهم پذیرفت.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» راجع به فعالیت خود در سال 97 تاکید کرد: پیشنهادات تصویر را بررسی می کنم ولی به طور قطع سال آینده می خواهم با تمام انرژی و تمرکز در عرصه بازیگری تئاتر فعالیت داشته باشم. من فعالیت خود را از همان ابتدا در تئاتر شروع کردم و می خواهم بار دیگر روی صحنه تئاتر بروم.

او در مورد بازگشت احتمالی خود به سینما اضافه کرد: تاکنون در آثار سینمایی زیادی کار کردم ولی این آثار مورد رضایت من نبوده و آنها را دوست نداشته ام. البته این آثار خوب بودند ولی آن توقعی که من از آنها داشتم بر آورده نشده اند و به همین علت می خواهم با وسواس بسیار زیاد از این به بعد به پیشنهادات سینمایی فکر کنم.

فکورصبور راجع به حضورش در اثری سینمای خاطرنشان کرد: جهت بازی در فیلمی به احتمال فراوان در روزهای عید نوروز 97 راهی کرمان خواهم شد. البته هنوز چیزی قطعی نشده و تا دو روز آینده اخبار نهایی اعلام خواهد شد ولی در صورت تفاهم جهت این همکاری نوروز امسال در سفر کاری خواهم بود.

حاضر نیستم به هر قیمتی هر لحظه کار داشته باشم / بازیگر زن

واژه های کلیدی: تئاتر | فعالیت | بازیگر | بازیگری | پیشنهادات | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz